Scroll down

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

Znaczące wsparcie sponsorów i partnerów, którzy inwestują w rozwój mojego talentu i umiejętności, pozwala mi rywalizować z najlepszymi zawodnikami sportu kartingowego na świecie. Konsekwentnie do przodu w dążeniu do perfekcji.
VirtusLab

VirtusLab

virtuslab.com

Współczesny biznes opiera się na oprogramowaniu. Dzięki naszym usługom i technologii pomagamy klientom osiągnąć więcej – szybciej. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie, inwestujemy w badania i rozwój, mocno wspieramy społeczność IT, organizując konferencje, spotkania i przyczyniając się do inicjatyw open source. Ciężko pracujemy, aby przesuwać granice technologii oprogramowania i poprawiać wydajność.

Miasto Kraków

Miasto Kraków

krakow.pl

Kraków, perła kultury Polski. Zachwyca wpisanym na listę UNESCO Starym Miastem, szczycącym się cudami architektury, takimi jak Zamek na Wawelu i Bazylika Mariacka. Bogate w historię miasto urzeka tętniącą życiem atmosferą, zachęcającą gości do odkrywania jego ponadczasowego uroku.

Dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Krakowa i Wydziału Komunikacji Społecznej, miasto sprawuje patronat medialny nad przebiegiem mojej kariery.

Racing Shop - Sklep rajdowy

Racing Shop - Sklep rajdowy

racingshop.pl

Racingshop.pl to sklep rajdowy napędzany czystą pasją do motorsportu. Pasją popartą doświadczeniem kartingowym, wyścigowym i rajdowym. W świecie rajdów samochodowych funkcjonujemy od kilkunastu lat. Mamy na koncie mniejsze i większe sukcesy rajdowe. Wiemy czym jest radość ze zwycięstwa, a czym gorycz porażki. Wiemy jak istotny jest sprzęt i wyposażenie samochodu i kierowcy rajdowego czy wyścigowego. Właśnie dlatego nasz sklep rajdowy to precyzyjnie skalibrowana oferta.

W sklepie rajdowym Racingshop.pl znajdziesz kompletne wyposażenie i akcesoria rajdowe oraz sprzęt i akcesoria wyścigowe i kartingowe wielu, jeśli nie wszystkich popularnych firm rajdowych.

Sklep rajdowy Racingshop.pl jest także oficjalnym i jedynym w Polsce dystrybutorem znanych w świecie motorsportu marek taki jak HRX, ZeroNoise, Rosso Racing, Lifeline and MitoRacing. Marki znane z jakości, precyzji i rozsądnych cen.

HRX #Bespoke Motorsport

HRX #Bespoke Motorsport

facebook.com/hrxpl

HRX to najszybciej rozwijający się na świecie producent odzieży wyścigowej i specjalista w zakresie produktów szytych na miarę i niestandardowych, zaprojektowanych specjalnie z myślą o klientach.

W każdy weekend HRX jest reprezentowany na torach, etapach rajdowych i torach kartingowych na całym świecie przez jedne z najlepszych zespołów i kierowców w branży.

Overcrest - SIM & RALLY School Center

Overcrest - SIM & RALLY School Center

overcrest.pl

Simracing pozwala w sposób bezpieczny i kontrolowany przenieść emocje oraz sytuacje, jakich doświadczają prawdziwi kierowcy rajdowi, z przestrzeni wirtualnej do realnych przeżyć. Dzięki zaawansowanej technologii profesjonalnego symulatora rajdowego możesz przećwiczyć jazdę po świetnie odwzorowanych odcinkach specjalnych na całym świecie. To idealna okazja do wspólnej zabawy, a zastrzyk adrenaliny i rywalizacji sprawi, że poczujesz się jak za kierownicą prawdziwego samochodu rajdowego.

Overcrest Kids Sim Center

Overcrest Kids Sim Center

kids.overcrest.pl/

Overcrest KIDS SIM-CENTER, zlokalizowane jest w Myślenicach. Miejsce to powstało z inicjatywy zawodników sportów motorowych. W naszym centrum znajdują się symulatory PlaySeat, które przeniosą dzieci w świat rajdów i wyścigów samochodowych. Dzięki nim poczują się jak prawdziwi kierowcy i będą mogły wcielić się w rolę swoich ulubionych bohaterów z filmów i gier.

Daytona Tarnów - Tor Kartingowy

Daytona Tarnów - Tor Kartingowy

daytona-tarnow.eu

Zlokalizowany w Tarnowie obiekt należy do jednych z największych torów kartingowych w Małopolsce zapewniających rozrywkę przez 7 dni w tygodniu, o każdej porze roku. Daytona dysponuje halą z asfaltowym torem do jazdy o powierzchni 3000 m² oraz gokartami dla dorosłych o mocy 6,5 KM, 9 KM i wyposażonymi w pasy bezpieczeństwa gokartami 4,5 KM dla dzieci. W ofercie dostępne są zarówno jazdy indywidualne, w tandemie (dzięki 2-osobowemu gokartowi), a także dla grup zorganizowanych, dlatego jest to miejsce odpowiednie również na imprezy integracyjne.

Move Center - Naprawiamy Ludzi

Move Center - Naprawiamy Ludzi

movecenter.pl

Jesteśmy zespołem doświadczonych fizjoterapeutów, specjalizujących się w zabiegach rehabilitacyjnych i terapii manualnej. Ofertę kierujemy do mieszkańców Krakowa i okolic. W jej skład wchodzą zajęcia indywidualne, grupowe, a także specjalne programy dla firm szkoleniowych.

Zakres naszych usług to m.in. rehabilitacja pourazowa i fizjoterapia. Specjalizujemy się w działaniach z zakresu: funkcjonalny trening medyczny i terapeutyczny oraz ćwiczenia rehabilitacyjne. Nasza praca z pacjentem pozwala pozbyć się schorzeń typu ból kolana czy problemy z kręgosłupem. Prowadzimy także usługi z zakresu treningu personalnego.

Dołącz do grona moich sponsorów

Dowiedz się więcej o mnie i możliwościach jakie Twoja firma zyskuje poprzez sponsoring w sporcie motorowym na rynku w Polsce oraz Europie.

Kontakt

Aby omówić różnorodne, dostosowane do indywidualnych potrzeb pakiety sponsoringowe, partnerskie i medialne lub zadać pytania, prosimy o kontakt.

Kontakt bezpośredni

Mateusz Ziarko - CEO i Prezes Zarządu @ Fundacja SZRacing

Mateusz Ziarko

CEO i Prezes Zarządu @ Fundacja SZRacing

Fundacja SZRacing


Stanisław Ziarko Racing
  • ul. Adama Prażmowskiego 46
    30-399 Kraków
    Polska

  • KRS: 0001016207
    NIP: 6762635361
    REGON: 524343540

Wyślij zapytanie